Gaziantep’te bir depoda 12 yaşındaki Suriyeli bir çocuğun başsız cesedi bulundu. Küçük çocuğun katil zanlısı olarak cezaevinden yeni çıktığı ve bağımlı olduğu öğrenilen 30 yaşındaki Cengiz P. gözaltına alındı

ÇIRAK DEPOYA GİDİNCE CESEDİ BULDU

Gaziantep’te Karayılan Mahallesi, Karayılan Caddesi üzerinde bulunan beyaz eşya tamirhanesinde çırak olarak çalışan ve adı açıklanmayan 12 yaşındaki bir çocuk, dün akşam saat 20.00 sıralarında yolun karşısındaki depoya malzeme almak için gitti.

Deponun kapısını açan küçük çocuk yerde yatan başsız bir çocuk cesedi ile karşılaştı. Çok korkan küçük çırak durumu hemen işyerinin sahibine haber verdi.

13 yaşındaki Suriyeli çocuğun başsız cesedi bulundu

CESEDİN BAŞIBULUNAMADI

işyeri sahibinin ihbarı üzerine üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede yaptıkları aramada cesedin başını bulamadı. Yapılan araştırmada, cesedin Suriyeli 12 yaşındaki Ferhat Ali’ye ait olduğu belirlendi.

ÇOCUĞUN CESEDİNİ GÖRMEK İSTEDİLER

Olayı duyarak cinayetin işlendiği yere gelen Ferhat Ali’nin yakınları küçük çocuğun cesedini görmek isteyince polis ekipleri ile aralarında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Polis ekipleri, küçük çocuğun yakınlarını güçlükle kontrol altına alırken keçek çocuğun başsız cesedi Adli Tıp Kurumu morguna sevk edildi.

13 yaşındaki Suriyeli çocuğun başsız cesedi bulundu

kaynak: https://www.ensonhaber.com/13-yasindaki-suriyeli-cocugun-bassiz-cesedi-bulundu-2016-03-27.html

27.03.2016